| bLu3 a întrebat:

Azi am auzit de anuntul ala cu masini de cusut Singer. Ce parere aveti, merita sa o dau la 1000 euro?

Răspuns Câştigător
| rserpu a răspuns:

Stai mai laughing. Lasa ca am cautat eu despre chestia asta. Este o vorba: e prea frumos sa fie adevarat. Pai aici asa e. Tu ii suni, ei te intreaba seria de la masina de cusut, dupa care iti zic: Vai, domnule, masina ta a fost facut in dublura (adica 2 odata), iar cealalta masina e la X. Ca s-o vinzi noua, trebuie sa ai ambele masini. Poftim nr persoanei care o are pe cealalta: 07xxxxxx. Tu suni pe ala, el zice ca nu are timp, nu poate etc, dar sa-i dai o suma mai mica pe masina lui de cusut. Si teapa, nu iti mai raspunde niciunu dupa ce la dai banii. Bafta happy

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu stiu despre ce anunt este vorba. Oricum, a fost acum cativa ani o mare escrocherie cu masinile Singer.Eu am una si o dau cu 500 RON si tot n-am clienti.Nu te aventura.

| aaaa12345 a răspuns:

CAt 1. 000 euro vai in nici un caz! #:-s

| white2 a răspuns:

Stai linistit c-ai teapa! sa ceri banii inainte!

| bLu3 explică:

Pai is foarte scumpe deoarece au platina in ele, asa se zice

| rocky_2741 a răspuns:

Nu e pe bune. e un mod de a identifica oameni care au valori si a intra in casa lor. stiu caz concret si nu a vazut nici un ban