| florin169 a întrebat:

Buna
Acum 3 zile am atasat un card de credit la contul meu de paypal pentru al activa sa pot sa cumpar online cu el dar ei trebuia sa retraga 1.5 euro de pe card dar n-au retras nimic iar codul ca sa activ contul de paypal nu vine
Stie careva care e problema? am acces online la card si tot verific dar nimic
Daca stie cineva ce trebuie sa fac il rog sa imi zica si mie, vreaus a cumpar ceva de pe net dar nu pot pana nu e verificat contul de paypal

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Codul pentru activarea contului vine repede, sa nu fi gresit adresa de email cand ai scris-o pe acolo. Vezi ca au rubrica de contact pe site, poti trimite o sesizare, in care sa le explici ce si cum si ca ai nevoie cat mai rapid.

1 răspuns:
| midal a răspuns:

Intri la contul tau de pay-pal si dai click la sectiunea profil.Acolo ai toate datele tale.Le verifici sa fie corecte.Esti sigur ca ai bani pe card?