| KawaiiErikaChan a întrebat:

Am 10 ani si vreau sa devin gamer. Nu stiu ce lucruri am nevoie si nici cat costa. Dau Funda. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Maios a răspuns:

PC bun,microfon,cont de yotube, un nume bun, activitate si seriozitate, jocuri multe, bune si ieftine (https://www.g2a.com/r/user-575968d93e15f) interes pentru ceea ce faci, de abonati si multa bafta!

2 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

Calculator,,dotat", depinde de ce specificatii vrei, uita te pe PC Garage si vezi acolo; iar in caz ca vrei sa te filmezi sa te pui pe youtube iti trebuie camera web si placa de captura

| KawaiiErikaChan explică:

Este bun sa am casti cu microfon?