| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o alunita mica pe fata(nu e iesit deloc din piele)doar ca nu imi place unde este plasata.cum as putea sa o scot? si imi va rămâne cicatrice?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Alunitele nu trebuie scoase ( unele pot fi cancerigene si poti sa faci cancer de piele), dar daca doresti poti sa te duci la un dermatolog, pentru a le scoate in siguranta, sau cu laserul.

| IsabelaIssa a răspuns:

Trebuie sa te duci la chirurgie plastica, in felul acesta nu o sa-ti ramana semn.