| KatieKatzzz a întrebat:

Am si eu o intrebare: am 11 ani si sunt din Bucuresti. Am infiintat o foramtie de muzica numita AngelRockStars. Din aceasta formatie fac parte 2 fete(eu si o prietena, avem voce). Avem nevoie de tobosar, chitarist/a Mai avem nevoie de un manager si un sponsor. De asemenea ca sa devenim celebre va trebui sa scoatem videoclipuri. Adica un studio de inregistrari... M-ati putea ajuta? Cunoasteti pe cineva? Lasati-mi un ID si va voi contaccta cat mai curand. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ArexuDeea a răspuns:

Pai eu o sa dau la regie daca nu asi regiza reclama in care joaca prietena mea te-as fi ajutat cu videoclipul dar iti pot da idei dar vreau sa stiu ce melodii cantati

6 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Puteti avea voci superbe, dar oricum, 75% din fetele de varsta ta pot avea voci bune...si tu stii ca daca vrei sa pornesti o afacere, cum vrei tu o trupa ceea ce zici te costa enorm, deci in primul rand iti trebuie un sac cu bani sa incepiwinking

| mAkE_2626 a răspuns:

HaHaHahappyBuna Catalina, pai in primul rand acesta e un vis, esti cam micuta, pentru toate astea, si studio de inregistrari costa, sponsor, si manager.Esti prea mica si cam visezi...

| Ionutsu a răspuns:

Buna ziua! Am citit mesajul dvs. si am o solutie la problema prezentata! Pentru mai multe detalii, am sa va las adresa personala de mess (ionutsu_thenaturewarrior@yahoo.com) Vreau sa aflu mai multe despre trupa dvs. inainte sa va prezint solutia la problema dvs! Astept sa ma contactati! Deasemenea ma puteti contacta si la nr. 0767913435 O zi placuta in continuare!

| DaVà a răspuns:

Eu iti pot face videoclipuri f bune, iti pot inregistrs si ajusta melodii manager nu e o problema sponsorul e mai greu de obtinut si daca vrei iti fac un videoclip, iti inregistrez o piesa ti-o ajustez si asata fara studio de inregistrari, dar contra cost daca vrei un video pompos o piesa cu f multe efecte si din astea te va costa minim 1200 lei noi

| thegreatgatsby a răspuns:

Hmmmmmmmmm laughing

| KatieKatzzz explică:

Crede-ma, acesta nu e doar un vis(eu si prietena mea avem voci superbe)nu ca vreau sa ma laud...