| alphie a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de web hosting, un loc de munca la domiciliu pe internet( fara deplasari, fara telefoane) castiguri provenite din vanzari si publicitate + premii in functie de realizari. A mai incercat cineva acest tip de job, este pe bune? Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca iti faci o afacere din asta de hosting ies si banii, daca iei anunturi din astea fantoma de pe net care promit castiguri din 3 click uri clar e teapa