| monyca a întrebat:

Buna
am un credit de nevoi personale la bancpost in franci elvetieni, recent am ramas fara slujba si as vrea sa primesc o perioada de gratie, stie cineva daca este posibil asa ceva la bancpost?
daca da imi puteti da niste detalii?
va multumesc

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Mai indicat ar fi sa te informezi daca acea "perioada da gratie", la care te gandesti, nu va fi recuperata ulterior de catre banca cu varf si-ndesat!

| Matsurakis a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa informezi banca de situatia in care sa aflii si sa vezi exact conditiile lor pentru obtinerea perioadei de gratie. bafta