| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea cateva site-uri pentru inchirieri apartamente si garsoniere fara agentii va rog frumos

3 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Incearca pe siteurile de la ziarul anuntul, anuntul imobiliar, anuntul de la a la z, etc, axista riscul sa dai si peste agentii, dar sunt si anunturi de la particulari. Nu iti recomand siteurile de imobiliare, caci majoritatea anunturilor sunt vechi, cele de la ziar sunt reactualizate zilnic

| onlym3 a răspuns:

Mercador.ro sau tocmai.ro (iti alegi orasul pe fiecare site si la search alegi Imobiliare dupa care alegi sa ti dea rezultatele doar de la proprietari si nu agentie).
Mai poti cauta si pe anuntul.ro insa acum depinde cum ai noroc(majoritatea sunt agentii) si eu imi caut o chirie si sunt informat ca sa zic asa, bafta la cautari!

Răspuns utilizator avertizat