| cerbulroz a întrebat:

as vrea sa-mi deschid un salon de frumusete si unul de forta, in salonul de frumusete, intr-o alta camera alaturata as dori un salon de tatuaje. stie cineva cat trebuie sa investesc aproximativ in fiecare? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Depinde de locatie, de dimensiunea lor, de dotari etc. Pentru o sala de forta iti trebuie macar 30000 euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu faci si o sala de karaoke, langa? Si langa o sala de K1? Si langa o sala de aerobic care sa mai aiba langa ea o frizerie? Zic si eu, ar fi mai simplu.