| AnOonnimmm a întrebat:

Buna! Ca să folosesc PayPal am nevoie de cont/card bancar?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ca sa ai cont de paypal trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:
- sa ai PESTE 18 ani
- sa ai cont bancar sau credit card care terbuei sa-l legid e contul de paypal. Paypalul iti va cere act de identiatte ca sa te verifice si evident ca-ti va verifica si contul banacr, retragand din el $2 pe care ulterior ti-i va returna in acelasi cont bancar, cand verficarea este completa.
Fara cont bancar sau credit card legat de paypal nu poti folosii contul. Smecherii si copilasii cred ca pot, dar contul nu este eligibil, daca verificarea completa nu este facuta.

1 răspuns:
| Mihai0101 a răspuns:

Nu nu este necesar sa ai cont bancar il poti folosi si fara