| lindemona a întrebat:

Cine stie cum asi putea gasi si eu informatii despre cifra de aface, venituri, cheltuieli etc. ale marcii Milka. Va rog, heeeeeeeeeeeelp

Răspuns Câştigător
| pyr a răspuns:

Milka apartine Kraft Foods si nu vei gasi informatii numai despre Milka. Kraft Foods fiind o firma listata (NYSE: KFT) este obligata sa depuna situatia financiara; daca aceasta situatie financiara iti foloseste la ceva incearca o cautare pe gugle de genu: 10q Kraft Foods

2 răspunsuri:
| danisam a răspuns:

Plan de Marketing Milka Caramel si asa mai departe cu google