| NicusorYo a întrebat:

dati-mi site de unde pot folosi host gratis, sau de unde pot cumpara, dar mai ieftin, scrieti asa sa stiu:
Ex la site:www.google.ro:))(host gratuit)
sau:
Ex site:www.google.ro(host de platesti)(scrii cat, cel mai ieftin)Funda, mersi;):-*

Răspuns Câştigător
| PopAndrei_9010 a răspuns:

Îți recomand xservers.ro
Este una dintre cele mai serioase firme din România, preturile incepând de la 1, 5€ pe lună.
Nu îți recomand host gratis, deoarece ori vei avea reclame nedorite pe site-ul găzduit, ori îți va crea neplăceri!

1 răspuns:
| Leandro a răspuns:

Poti sa incerci www.ucoz.ro, care are web-site builder incorporat. Gasesti peste 250 de template-uri gratuite, spatiu pe hard care incepe de la 400 MB si creste constant, ai trafic nelimitat, baze de date, JavaScript, API, multe module, etc.

Succes!