| anonim_4396 a întrebat:

Imediat imi expira abonamentul Delfin 8 la Orange, si as vrea sa-mi schimb telefonul. Ei mi-au zis ca as avea ceva puncte in jur de 30 plus ca in cazul in care duc un telefon vechi am si o reducere de 25%. Imi puteti spune va rog cam la ce pret ar fi un smartphone HTC Desire sau un Galaxy S tinand cont ca as avea si ceva reducere ca si client fidel. Apropo eu vreau sa continui cu acelasi abonament, Delfin 8.Multumesc! Promit

1 răspuns:
| AlfaLow a răspuns:

Pai probabil o sa tii le aduca la un pret de 200 250 lei aproximativ. mai scump nici intru.n caz