| R7R12 a întrebat:

Ma cheama razvan si am 13 ani. as dori sa stiu de la ce varsta pot sa-mi fac un card de credit/debit(brd, ing, bcr, orice), sau cum pot sa-mi fac de la aceasta varsta, tinand cont ca m-am nascut pe 25.iulie.1998... Daca trebuie acordul parintilor nu este o problema, dar nu vreau sa ma trezesc cu facturi sau chestii de genul asta. ma refer sa nu ma taxeze doar pentru ca am card la banca lor.
Multumesc si cel mai bun raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Trebuie sa mergi cu parintii si trebuie sa platesti 1 leu pe luna pentru intretinerea luiwinking primesc te roog fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| Florin6326 a răspuns:

Oricum vei plati o taxa pentru administrare cont indiferent de varsta.