| diana1900 a întrebat:

Ma chinui de multă vreme sa gasesc o modalitate de a munci de acasa.Dar nu am nici o idee.Nu gasesc site-uri cu preturi bune de pe care sa revand.Nici nu am idei ce as putea confecționa pentru a pune de vanzare.Cea mai bună idee primește funda.Help!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata bine o limba straina mai rara (daneza, norvegiana, olandeza) sau un limbaj de programare sau un program de web-design

| Violleta2022 a răspuns:

De acasa poti obtine bani de la mama si tatal tau!
Daca esti expert in programare si software, mai ai o sansa sa muncesti pentru firme online, daca nu esti expert, iesi din casa si-ti cauti pe la magazine, pe la firme, oriudne sunt oferte de munca.
Chestia cu confectionatul acasa, nu mai este de actualitate, ca totul se face acum in china, pe bani foarte putini si de mii de ori mai frumaose.
Mai bine te orientezi spre ceva lucru afara din casa, ca sa ai sanse mai mari sa gasesti ceva.

| Istoriaeocomoara a răspuns:

Fiverr sau mai sunt si alte site-uri unde daca esti liber profesionist si stii ceea ce cauta aia ai contracte si te platesc.
Sunt mai multe categorii acolo...
succes (incearca sa dai tot ce poti si sa iti multumesti clientii din prima daca incepi cu stangu si iti faci o reputatie proasta esti pa )