| OFetita15 a întrebat:

O colega de la scoala ma tot urmareste si e ft jenant mai ales cind sint cu prietenii sau iubitul. Cred ca vrea sa fim prieteni dar eu nu vreau ( e cam tocilara) Cum sa-i spun sa ma lase in pace?

Răspuns Câştigător
| Laura1987 a răspuns:

Foarte simplu! Intr-o pauza, mergi efectiv la ea si o intrebi de ce te tot urmareste. Ii spui ca, daca vrea sa ti se adreseze, ii dai acum ocazia, dar sa nu mai umble dupa tine, pentru ca e penal ceea ce face ea. Fii si tu putin rea/ agresiva cu ea si te va lasa in pace! :-))