| DjSannan a întrebat:

Buna,pareri despre....care banca sa ma duc sa iau un credit? Care credeti ca ar fi mai ok? Daca cineva a luat credit de curand sa imi dea mesaj si sa imispuna mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa te uiti pe finzoom.ro, alegi creditul de care ai nevoie, completezi tabelul si o sa-ti dea cele mai avantajoase credite, respectiv cu DAE mai mic.

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Faci un sondaj ducandu-te la bancile din orasul tau si sa iti faca un calcul la imprumutul pe care il doresti si perioada aferenta.
Asa poti face comparatie de la o b anca la alta.
O zi bunahappy