| Gabinnen a întrebat:

Recent mi-am refacut cardul BRD si de cateva zile tot incerc sa folosesc contul paypal de pe cardul anterior si observ ca nu ma lasa sa platesc. Ulterior am mai citit pe internet despre asta si nu stiu daca am inteles eu bine.Ca sa pot sa folosesc noul card trebuie sa imi sterg contul de paypal si sa mi fac altul nou folosind datele de pe noul card? big grin

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ai grijă că pe site-urile externe pe care se fac plăți directe cu cardul (cele care nu accesează sistemul 3D Secure) cardurile BRD sunt blocate inițial. Trebuie să suni la ei (numărul de pe card) și să le ceri să deblocheze cardul pentru plăți directe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa editezi datele de expirare a cardului in contul paypal, ma gandesc ca sunt aceleasi date nume/nr/cvc dar prelungirea difera.