| anonim1 a întrebat:

cu timpurile astea de criza s-ar merita sa imi deschid o mini firma de electricitate(am terminat facultatea de inginerie electrica si am autorizatie gradul 2b)? ar trebui multe avize ca imi pot deschide firma?

1 răspuns:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Buna intrebare.
Normal ca este nevoie de hartoage. Altfel cum.
Ia deschide-ti tu firma pe acest simulator si dupa ce vezi cum e treaba sigur ai sa te descurci si in realitate.
http://www.marketglory.com/strategygame/rorro
Este cel mai bun simulator economic. Vezi ca firmele se pot deschide la rubrica Companii - apoi mergi la Companie noua.
Dar vezi ca ai doua variante gratuite, poti sa incerci una sau chiar pe amandoua ca sa acumulezi informatii.
Succes!