| sayurik a întrebat:

Buna,

Stie cineva daca treaba aia cu: inregistreaza-te pe maildirect primesti 6 dolari la inregistrare, primesti nu stiu cati centi pentru vizualizarea reclamelor e ceva serios sau e doar vrajeala..Vad diverse persoane care posteaza mesaje pe facebook si chiar am fost invitata sa ma inregistrez si eu. Stie cineva care e treaba de fapt cu astia? :/ Multumesc!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teapa nu e, dar trebuie sa strangi cam 50$ pana sa ai voie sa ii scoti, si o sa dureze cred cam 1 an pana strangi acei bani.

prietenii tai care iti dau link sa te inregistrezi vor sa faca referali, adica vor primi o suma daca tu te inregistrezi de pe link ul lor

| DeyCj a răspuns:

Reală, dar nu poţi scoate banii numai când faci un plafon anume.De regulă au ei de grijă ca să nu îl prea faci.Deci mai bine get a real job ca cu aia iți pierzi timpul doar.Succes

| awspam a răspuns:

Tepe, nu pierde timpul cu ele, iti dau un site de din astea iti da 50 de dolari la inregistrare si cand e sa scoti nu te lasa sa scoti nici 2 centi si iti da cica si 10 dolari pe clic,, bah e teapa,

| Albnegru10 a răspuns:

E vrajeala. Am incercat personal.