| ericka9 a întrebat:

Stiti daca [,] casele de amanet accepta si biciclete? big grin

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Salutare!
Nu, nu acceptă biciclete.
În general acceptă bijuterii, telefoane mobile, Mp3-uri, Mp4-uri, camere foto, GPS-uri.
Pa-pa.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
După ei, amanetează și mașini auto! Casele de schimb amanetează orice, numai să aibă în "portofoliu" așa ceva.
Pa, pa.

| Niiiicu a răspuns:

Nu cred ca accepta deoarece stiu ca primesc doar bijuteri si electronicebig grin

| AleexNC a răspuns:

Logic ar fi sa accepte bijuterii si din astea straight face

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salutare, nu accepta biciclete, accepta bijuterii, telefoane, mp3-uri

| Clawd3lw a răspuns:

Cred ca da. Depinde ce fel de bicla aiwinking

| Dinu_Marian_1994 a răspuns:

Nu nu primesc biciclete primesc doar electronice si bijuterii