| GabrielaLoredana a întrebat:

Buna. Sunt in Austria si as vrea sa stiu daca se poate face liceul online la seral. Multumesc. Daca stti cumva vreun site as fi foarte recunoscatoare

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu. Ce a fost in timpul pandemiei era alta treaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nici un liceu de pe fata pamantului nu are cursuri online.
Liceele au cursuri de zi si serale.

| GabrielaLoredana explică (pentru Violleta2022):

Ok am inteles. Voiam doar sa stiu daca exista vreo posibilitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

A trecut era liceulul online.

| sierra1 a răspuns:

Unde să-l faci, in ro sau in au?

| GabrielaLoredana explică (pentru sierra1):

In Au

| sierra1 a răspuns (pentru GabrielaLoredana):

Dacă ești in Au, spune-ne tu, să venim și noi acolo dacă se poate

| GabrielaLoredana explică (pentru sierra1):

?

| sierra1 a răspuns (pentru GabrielaLoredana):

?

| Violleta2022 a răspuns (pentru GabrielaLoredana):

Din pacate nu exista si o atreia posibilitate, decat cele aprobate de Minsiterul Educatiei si Invatamantului din Romania:
liceu curs de zi si curs seral.