| Deea a întrebat:

Sunt reprezentanta la Avon si am pus o comanda din campania 7 in data de 03.05 si mi-a spus ca o sa vina in data de 18.05. Pana acum in maxim 4 zile venea, rar s-a intamplat sa dureze o saptamana, si acum sunt 2 saptamani deja pana trebuie sa vina. Imi puteti spune va rog de ce? Ms!

Răspuns Câştigător
| diaNNa_7764 a răspuns:

La BCR se plateste comanda Avon la casierie sau la Transilvania cu card bancar. Daca ai avut o camanda din urma, neachitata... gfandeste-te bine.

3 răspunsuri:
| Deea explică:

Am platit-o la timp si o platesc la banca BRD.

| ilinca_3543 a răspuns:

La cine esti reprezentant? incearca sa o suni si ea ar trebui sa te ajute! si comanda ar trebui sa iti ajunga in 2 zile lucratoare...

| krystyana94 a răspuns:

Deea ai platit la timp comanda? si unde o platesti?