| LittleRose a întrebat:

A mai lucrat cineva ca agent de vanzari la Asirom? Cu venituri doar din comision? Ce face mai exact acest agent? Merge la intalniri cu clientii sau doar vinde asigurari prin telefon? Cam cat se poate castiga doar din acel comision?

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Depinde cat de bine te descurci, poti sa nu castigi bani nici de cola din comision, dar poti si sa castigi mii bune ce lei lunar. Ca sa mearga treaba trebuie sa te pricepi in general la promovarea vanzarilor.