| DanielCoDeX a întrebat:

as dori sa cumpar un telefon de pe okazii si sa imi trimita prin ceva curier, e sigur ca il primesc telefonul ala big grin multumesc.

Răspuns Câştigător
| DyddyShORRR a răspuns:

Poate sa iti dea teapa si unul care are 60 de calificative pozitive.(am patit eu) dar stai linistit oricum cand iti vine coletul ai datele lui personale si din caz ca in colet nu este ceea ce ai comandat tu te duci frumos la organele de politie si depui plangere pe (adresa de pe colet). Deci poti sa cumperi! (tot avantajul tau este) sau daca vrei sa mergi la sigur incearca sa faci comanda si sa ti-o trimiti prin Curier e mai sigur deoarece cei de la curierat ii verifica coletul. Funda!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Aurelian0709 a răspuns:

Vezi ca unele firme de curierat iți oferă posibilitatea de a verifica coletul înainte de a-l plați cu ramburs.

| deleu123 a răspuns:

Daca vrei sa fii sigur ca nu esti inselat incearca sa ii dai bani ramburs adica, cand vine curierul la usa ii dai banii si u iti iei pachetul.