| Tanase_Diana_1982 a întrebat:

Aveti idee daca la Lidl(se construieste unul la noi in Bragadiru) Iar mama mea ar vrea sa se angajeze ..Am doar trei intrebari
1.Care este limita de varsta (mama are 43 de ani)
2. Unde se depune sidiul?

3.Ce salariu este?
Multumesc frumos va rog cat mai rpd raspunsul cine raspunde primul si corect are fundita...
Multumesc incodata

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. nu ar trebui sa existe limita de varsta, ar insemna discriminare
2. nu stiu ce e ala "sidiu", dar CV-ul poti vedea aici ce poti face cu el

http://cariere.lidl.ro/......te-347.htm

3. depinde de pozitie

| xRelax14 a răspuns:

Limita de varsta nu prea este, eu lucrez șa Auchan si sunt si pensionari si peroane cu dezabilitati, cel mai simplu mod, dai o fuga pana la ei, si mergi la informatii clienti. si ei iti vor da cv si tot la ei il depui, dar cel mai bine, mergi pe raionu care il vrei, si vorbeste cu un angajat ...si roaga-l sa cheme managerul (angajatorul), e cel mai simplu asa, sper ca ti-am fost de folos, ai grija de tine, pace! happy