| Georgiana_Andreea_1998_nfnG a întrebat:

Buna TPU :* azi mi-a trimis cineva bani din Germania prin wester union si ca sa poti sa ii scoti trebuie un cod de la expeditor, si am fost la doua banci si imi spunea ca e codul gresit, si codul nu era. De ce?

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Roaga pe acel cineva din Germania sa-ti retrimita codul este posibil chiar cei de la WU din Germania sa fi transferat banii cu un cod gresit.In acest caz va trebui rectificat la unitatea unde a depus banii

| bystefu a răspuns:

Roaga'i macar sa-ti zică daca pe numele tau e ceva, poate banii nu au fost puși. Pune expeditorul să facă o poză la chitanță si sa ti-o trimita să le arati.