| Axel93502 a întrebat:

Buna TPU cine stie din Arad contacte a unor firme care angajeaza promoteri? Sau distribuit pliante. Sau alte job-uri part time? Va rog macar daca ati auzit ceva sau ati fost imi e de ajutor orice!

Va multumesc anticipat! Sper ca este categoria buna!

1 răspuns:
| aawee a răspuns:

Iti recomand calduros website-ul www.23lei.ro daca vrei sa faci un ban in plus. Sunt sigur ca te descurci sa creezi ceva atragator si creativ.
Si sa stii ca pe facebook poti gasi anumite grupuri care sunt interesate de asa ceva. Ex: https://www.facebook.com/groups/promo.romania/?fref=ts