| anonim_4396 a întrebat:

Cineva s-a inscris ca reprezentant avon cu numele meu, adresa mea de e-mail, nr de telefon, tot...
Ce sa fac ca sa nu devin reprezentant avon?

2 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Ai grija ca si mie mi s-a intamplat, dar problema cea mare este ca acea persoana face comanda in numele tau si dupa aceea te trezesti ca iti vin acasa hartii cum ca te executa daca nu platesti

| Toreador a răspuns:

Si eu am fost reprezentant AVON. Cred ca ar fi mai bine daca ai discuta cu persoana respectiva (in cazul in care ii stii numele), iar daca nu o cunosti vorbeste cu reprezentantii oficiali AVON si spune-le despre situatia ta. Sa ne spui si noua cum merge.