| PoisonKiss a întrebat:

Eu vreau sa imi cumpar o bicicleta... mama spune ca sa strang eu 50% din pretul el si restul pune ea. Vreo idee cum sa fac bani mai repede?

4 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Pai spune-i asta: Mama, tu vrei ca sa-ti vezi copilul cersind, iar dupa asta dupa gratii pentru ca a taiat copii mici pentru niste 3 lei amarati?

Eu am un frate geaman, iar cand maica-mea nu vroia sa-mi dea bani, pai ziceam in felul urmator: Frate, mergi si ia cutitul din bucatarie sa mergem sa taiem vreo 2-3 pusti, poate din aia scoatem 10 lei amarati, ca mamei nu-i pasa happy. Iar mama se speria de asa cuvinte pentru ca era putin superstitioasa (crede ca daca cineva zice ceva, pai se va intampla). Bafta happy

| Digital112 a răspuns:

Cersit

| Marijuana187 a răspuns:

Cersitlaughing

| oana89 a răspuns:

Te inscrii la oriflame si intr0o luna iti cumperi singur bicicleta.raspunde-mi la mesaj daca te intereseaza cu nr de tel si te sun eu sa te fac reprezentant. e cea mai tare meserie pentru adolescenti