| Wolf_LuKa_1981 a întrebat:

Bună TPU, stie cineva de unde pot cumpăra un incărcător pentru tableta Evolio Quadra înafară de site-ul official,căci acolo nu am găsit, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Incearca pe
emag.ro,altex.ro,domo.ro,koyos.ro,okazii.ro poate gasesti.

2 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Cauta pe site-uri gen mercador, sau in piata, dar nu aveai si usb la tableta? poti s-o incarci si cu ajutorul usb'ului.

| Evolio a răspuns:

Incarcatorul pentru tableta Evolio Quadra este disponibil si pe site-ul oficial Evolio. Il gasiti sub denumirea "Incarcator priza cu mufa jack pentru tableta", la pretul de 49 RON, la adresa urmatoare: http://www.evolioshop.com/ro/incarcator-priza-jack-pentru-tableta.html.

Pentru alte informatii, contactati-ne la adresa de e-mail office@evolio.ro sau suport@evolio.ro.