| catalinutzaa13 a întrebat:

Sunt din Pitesti si am vazut la TV cum ca se fac cursuri de ucenicie (pentru bucatar etc) de catre o firma din Germania.As vrea si eu sa stiu cam care ar fi conditile si in ce oras s-ar tine aceste cursuri.Multumesc aniticipat.

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Incearcă să te interesezi de o adresă de email pentru astfel de concursuri și scriele ce te interesează. Cel mai rapid și sigur doar prin această modalitate aflii ceva! baftă!