| Tiger7777 a întrebat:

un job de vara si pentru mine?(am mai pus intrebarea asta, stiu, n-am alzheimer laughing) doar ca n-am primit raspunsuri care sa ma ajute prea mult ) Am 15 ani in August fac 16 si chiar nu am ce face toata vara, as dori sa fac vreo 3000 de ron si sa imi incep ceva afacere, inca nu stiu ce, dar banii sigur i-as investi. Job-ul daca se poate sa fie online: Orice, sondaje, quiz-uri, traducere, teste, exercitii care sa ii ajute la site, cam orice ar merge. Niste idei? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Eventual impartit pliante.

| yuri87ro a răspuns:

Www.sfi4.com/19003656/FREE te inscrii si iti faci treburile zilnice. se castiga undeva la 50 de dolari pe saptamana.