| Raisa06 a întrebat:

Buna, TPU! Vreau sa imi depozitez banii intr-un cont la o banca. Sfaturi? Voi ce banca folositi? Care e cea mai mare dobanda pe care o pot obtine? Multumesc!

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dobânda la orice bancă este insignifiantă, deci dacă te aștepți să faci bani din dobândă vei fi dezamăgită. Lăsând la o parte asta, mie unul ING mi se pare cea mai bună pe servicii.

| Goete a răspuns:

Nu te cei imbogati din dobanda happy

| DanielIlie a răspuns:

Www.conso.ro / depozite bancare.

| voiculescu1 a răspuns:

Buna seara! Sunt metode cu mult mai bune ca sa ti depozitezi banii si sa primesti si o dobanda frumusica. 0752217282 te pot ajuta cu ce informatii doresti. Mulumesc!