| zizi000 a întrebat:

:X as vrea sa ma angajez in vara sau chiar acum daca imi permit, dar nu stiu ce sevici as putea gasi la cei 16 ani ai mei( neimpliniti). Nu vreau sa ma suprasolicit pentru ca sunt totusi un copil inca, dar ceva bani in plus nu mi.ar strica in buget. Idei?
P. S Sunt din Bucuresti. happy

9 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Mergi la o agentie de modeling si semneaza un contract cu ei, iar ei o sa te trimita sa fi hostess la diverse prezentari si evenimente (cum sunt de exemplu tipele din Carrefour care prezinta diverse produse la un stand). In Bucuresti se poate castiga din asta, sunt destule evenimente.
Presupun ca arati destul de bine happy

Răspuns utilizator avertizat
| zuzu_6399 a răspuns:

Te pot ajuta eu sa obtii pana la 40% din comenzile plasate la Avon, cadouri si premii in fiecare campanie, plus iun cadou de la mine la plasarea primei comenzi. Add avon_avon08 in lista ta.

Răspuns utilizator avertizat
| priya a răspuns:

Oriflame e sansa ta! munca usoara conceputa pentru domnisoare! nu te costa nimic plus ca beneficiezi de un discount maxim de 40%la comenzile tale. Daca esti interesata contacteaza-ma la priyaganesh17@yahoo.com.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor... pai as zice sa imparti pliante la unele firme deoarece este o munca usoara

| Quicky a răspuns:

Vanzator de inghetata, Ajutor la strand(umflii colacuri pentru copii, dai scaune la adulti...)Babysitter, Servitoare la restaurante...

| Chriss_5780 a răspuns:

Bună Alexandra. Te poţi angaja să imparţi pliante e stradă, sau mai multe lucruri de genu' sper că te-am ajutat!
Baftă!

| imyu a răspuns:

Pai poti sa te angajezi ca distribuitor. poti incerca la Avon, Oriflame sau chestii de genul... daca nu poti sa imparti reviste pe strada, etc. dar nu prea merge sezonul asta, iarna big grin oricum, bafta cu jobul!