| Badita_Raul_1998 a întrebat:

Am o intrebare... Daca activez factura electronica de la digi, mai pot platii cu banii in mana (sa ma duc la un digi si sa platesc)?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Factura electronica, inseamna ca primesti factura pe email si nu o mai primesti prin posta.
Cand o primesti prin email poti sa o achiti online, mergand pe site-ul lor si platind doar cu cardul bancar.
Daca vrei sa o platesti cu bani, trebuie sa printezi factura si sa mergi la ei sa o platesti.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat