| Seby9412 a întrebat:

Buna ziua,am și eu nevoie de ajutor, am paysafe din Italia și sunt în România, știe cineva cum pot sa îl folosesc În România sau dacă exista vreo varianta in a-l folosi, dau funda!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Paysafe insemnand acele coduri PIN de 16 cifre?
daca da, sigur ca poti folosi oriunde este acceptat sistemul de plata prin paysafecard
de obicei aceste plati sunt acceptate pe magazinele online care vand softuri sau jocuri video, nu pe toate ci doar pe cele care accepta acest tip de plata

asa cum spun si pe siteul propriu "paysafecard este acceptat în mii de magazine online și la mii de furnizori online din întreaga lume, de la jocuri, pariuri sportive și poker, la muzică, filme și divertisment"

eu m-am resemnat fata de acesti escroci, am povestit cand mi-au blocat un cod pin de 20 de euro fara motiv, doar ca verificare aleatorie, de atunci numai folosesc paysafecard!

| Seby9412 explică:

Pai zice ca nu i din aceas tara luat și nu merge