| Vasileion928 a întrebat:

Buna ziua! Nu pot ajunge într o sucursala a băncii însă întreb aici poate primesc un răspuns
Dacă ii fac card business unui asociat (angajat) al firmei. El poate vedea extrasele firmei? Adică cheltuielile pe care le fac eu în contul bussines sau el v a avea un home bank separat

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi luni la banca si intreaba i ei fac carduri doar daca mergi fizic acolo cu buletinul, dsaca tu vrei sa i faci card altei persoane nu poti fara sa fie persoana prezenta ca trebuie datele ei din buletin cnp si semnatura titularului acelui card care il ca da banca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai doar card si gata nu e nevoie sa ii dai access in aplicatia de internet banking.