| Plesuvu18 a întrebat:

Buna ziua! Sunt in Germania si am vorbit cu sefa de pe data de 6.04 sa imi transfere o suma de bani pe card.Deja au trecut 6 zile si nu mi-au intrat bani țin sa mentionez ca cardul este de la banca Transilvania si transeferu a fost facut prin Sepa. Stie cineva de ce nu mi-au intrat pana acum?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Intreab-o pe șefa.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti mai mult ca tine.
Dar esti sigur ca sefa a facut transferul?
Ar fi bine s-o intrebi daca si cand l-a facut.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ai card românesc in Germania? Trebuie sa ai cont in banca lor nu la noi in românia, ca tu esti angajat in Germania, sefa stie ca tu ai card românesc?