| Andrei_Ionut_1991 a întrebat:

un coleg care lucreaza sau care a lucrat la HARTL Timisoara,imi poate spune si mie ce acte contine dosarul de angajare,sau daca esti obligatoriu pasaportul?
Mie mi-au trimis actele prin fax, dar din greseala persoana care detinea faxul a raspuns si nu a mai intrat.acum am gasit actele de angajare si pe net si nu sunt sigur daca sunt bune. ofer funda happy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cer o groaza de minuni, pasaport, card medical european, cazier judiciar, copie dupa permis, atestat, card tahograf, certificatul nasterii, si mai e ceva dar nu mai stiu unii zic ca te baga cu un betiv sa mergi sau nu iti arata nimic, altii zic ca dureaza mult sa te cheme, etc. Mai suna si zile sa iti trimita alt fax la un numar de la o ruda si vezi tu in ce belea de firma te bagi poate o fi buna, poate o fi rea dar la voi in tara nu te mai poti baza pe niciuna.