| EuSiCuTineInPuff a întrebat:

Bunaa....as vrea sa imi deschid un club de noapte. Dar nu orice fel de club. As vrea cv de fite cu piscina si animatoare.Si va rog sa imi spuneti cat ar costa,

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Mult.

| EuSiCuTineInPuff explică:

Intrebarea aceasta am postat-o din greseala. Este neterminata. Daca vreti sa imi dati raspu suri care sa merite funda cautati intrebarea corecta. Am postat-o si pe aceea.happy

| Cristina561 a răspuns:

De la a vrea la a face mai e mult. Daca nu ai habar nu te baga si nu risca banii tai si banii altora, incepe cu ceva mai mic.