| anonim_4396 a întrebat:

Cand incepe anul universitar 2010-2011?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vineri, 01. 10. 2010 va fi deschiderea anului universitar și din data de 04. 10. 2010 încep și cursurile.
Pa, pa.

| retouchan a răspuns:

Hei!
Si fratele meu` intra acum in primul an la facultate si incepe pe 3 octombrie.Si daca nu in 3 oricum in primele zile din octombrie.Intre 1-4 octombire. Sper ca te-am ajutat happy

| pufarin1 a răspuns:

27 septembrie

| riana36blue a răspuns:

1 octombrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde la ce facultate esti. Majoritatea incep cursurile pe 27septembrie (pentru a avea 2 saptamani vacanta intersemestriala), dar sunt si care incep pe 1. Eu sunt la politehnica (buc) si noi CICA incepem pe 1oct... Deocamdata nici eu nu stiu nimic sigur sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca incepe pe 4 octombrie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand incepe anul universitar 2010-2011?

| Rapu a răspuns:

Stiu ca incepe la inceput de octombriehappy