| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Care ar fi cea mai buna idee de afacere, de inceput?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ar fi afacerea care te interesează pe tine. O afacere bună rezolvă o problemă pentru clienții tăi și este fezabilă de către tine. Astfel, cea mai bună este cea care este adaptată științei tale despre domeniul afacerilor, bugetului pe care îl ai și mediului unde îți duci viața.

| Apokales a răspuns:

Nu exista asa ceva in general pentru ca depinde de resursele pe care le ai la dispozitie, de mediul in care iti propui sa-ti desfasori activitatea. Toate aceste lucruri nu ni le-ai prezentat.

| Panamax a răspuns:

Ideea valoreaza mai mult decat toti banii pe care ii ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apicultura.

| Stropdeploaie a răspuns:

Sa investesti in tine! Sa investesti in tine nelimitat este ce a mai buna afacere de viitor! Restul sunt doar mituri!

| Nimeni10 a răspuns:

Nimeni nu o sa iti zica cum sa faci bani.