| L0r3na a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai banoase meserii in ziua de azi? Vreau doar sa stiu parerea voastra ca sa vad ce gandesc si altii happy

Răspuns Câştigător
| Octaviana_9832 a răspuns:

Cei care lucreaza in cadrul armatei [Cei care termina licul/academia militara] si lucreaza desigur in acest domeniu happy
Cel putin asa cred eu...
Dar sunt unele si mai siwinking

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Designer vestimentar, arhitect, doctor.etc big grin

| Loryoficial a răspuns:

Pai te duci in germania si lucri acolo...smug in 2 ani te faci cu vila dinaia mare cu un BMW + o blonda! [oicum in strainatate ai conditii bune si chiar merita sa te duci...]

| ines a răspuns:

Medic si Preot

| pandaX3 a răspuns:

Patron la coca-cola company sau mcdonalds laughing

| Păpușica_2939 a răspuns:

Director la Banca happy

| DeEuTzA_2553 a răspuns:

Farmacistii