| draganmanager90 a întrebat:

Care cunoasteti situri de pariuri gratis

Răspuns Câştigător
| robyroby a răspuns:

Nu prea exista siteuri gratis din care sa castigi ceva.

8 răspunsuri:
| gojira a răspuns:

Recomand www.5predictii.ro am abonament de 3 saptamana si am scos un profit de 14 milioane pana acum, cu 2 milioane pariati pe fiecare meci.

| navigator10 a răspuns:

Informatii despre pariuri gasesti pe site-ul http://strategiipariuri.com/.

| x_8127 a răspuns:

Www.Stiuscorul.ro. foarte seriosi, apartin de Gazeta Sporturilor. www.Asport.ro, foarte bun si are si informatii de ultima ora.

| draganmanager90 explică:

Eu particip pe 10 situri dar nu stiu cat de seriosi sunt

| crystina22ro a răspuns:

Eu iti recomand olbg.ro, sunt foarte seriosi si iti platesc castigurile destul de repede.

| FlorentinGeoge a răspuns:

Dar sant sigure daca joci
eu sincer nu am jucat

| danadenisa a răspuns:

Salutare. I-ti voi recomanda cateva: www.pariurisportive.ro, pariuri virtuale sau onlinepariuri. Crede-ma ca sunt site-uri serioase si care chiar platesc premiile. Eu personal am castigat la fiecare cel putin de cate doua ori si nu am intampinat probleme in a-mi primi premiul.