| XatomisX a întrebat:

Care imi poate gasi norme de protectia muncii si psi (imi trebuie pentru un pc sau orice legat de lumea electronicii) dau funda MAREEE care imi gaseste mersi

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca pe google sa tastezi NORME DE PROTECTIA MUNCII SI PSI, sper sa gasesti domeniul care te intereseaza.

| albina333 a răspuns:

Normele ssm sunt abrogate dar pot fi de ajutor pentru intocmirea instructiunilor proprii, intra pe http://psissm.blogspot.ro/ acolo gasesti o multime de instructiuni proprii ssm si psi gratis! Succes!