| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Care sunt cele mai bune decizii financiare pe care le-ati luat pana acum?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am făcut niciodată credit in bancă.

| Simpatic a răspuns:

Nu am girat niciodata pe nimeniwinking
este un castig explic si de ce, cunosc cazuri ale unor nefericiti care au "girat" cu propria casa o terta persoana, si au pierdut-o din pacate!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumpărarea acțiunilor la meta când erau jos de tot.

| ReddY25 a răspuns:

Nu am împrumutat

| mODIN a răspuns:

Ca n-am facut asigurare unit-linked cum recomanda toti "consultantii financiari" laughing

| SimonaBubu a răspuns:

Nu am furat.

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Investe si risca. Pierzi, inveti si investesti mai bine. Ai incredere in ideile si viziunea ta.

| Neo12md a răspuns:

Am investit în mine