| Hyacinth a întrebat:

Care sunt cele mai bune surse din care sa te informezi despre cryptomonede?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

1. Preferabil de la cineva care are treaba cu industria asta. Dezvoltator sau investitor. Eu cand am zis pe aici de Shiba, toti se codeau. Uite ca acum sunt pe profit de vreo 8 ori, urcase si pe la peste 10X fata de cand cumparasem, dar nu ma grabesc sa ma arunc. Si eu inca nu am intrat suficient de repede ca cine a intrat la inceput-inceput a avut rate de crestere de sute - mii de ori.
2. Site-urile oficiale ale diferitelor monede si platforme de tranzactionare.
3. Site-uri de stiri specializate pe cripto (https://blog.feedspot.com/cryptocurrency_magazines/ e de ajuns) + site-urile tech mari care acum se baga pe aria asta incet-incet.
P.S. Marea parte a criptomonezilor sunt speculative! Trebuie sa ai mereu asta in vedere! Bafta!

| Frank51 a răspuns:

Nu există surse bune sau rele, există doar speculații.

| anonimus200613 a răspuns:

Ma eu stiam de etoro, dar am aflat de xnxx