| iSimo a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun telefon din toate punctele de vedere in momentul de fata?

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Samsung galaxy s3.dar se compara cu iphone 5, deci eu aleg s3 pentru ca e mult mai perfomant.

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Nokia 1100 sau descendetii acestuia. Motiv : nu face de mancare, de taxat te taxeaza cand vorbesti, bateria tine extraordinar de mult, are lanterna, foarte rezistent, piese de schimb relativ foarte ieftine. Iphone5 are putine defecte : nu poti sincroniza muzica cumparata prin itunes si cel care le ai pe pc (asa zise piratate), tonul de apel nu il poti schimba, bateria tine aprox 3-4 ore daca folosesti mult telefonul, muzica poti asculta aprox 20-30 ore. Este un telefon touchscreen cu timpul se decalibreaza. Mai multe argumente sunt la telefoanele de ultima ora.