| XtremeIonut a întrebat:

Cat castiga un evaluator de evaluatori si-mi spuneti ce studii trebuie sa urmezi pentru o asemenea meserie?

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Evaluator de evaluatori? laughing Studii de "evaluator" laughing Ce intrebare...
Poate spui si domeniul in care evalueaza si ce anume evalueaza.

| MihaiDan1983 a răspuns:

Pentru a deveni evaluator urmeaza indicatiile de pe www.anevar.ro. Plata se face de regula la lucrare, asa ca o sa castigi cate lucrari de evaluare vinzi si faci.